Ewa Radziejewska

właścicielka Dental Clinic

 

Stomatolożka z 30-letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. W 1981 roku ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku, a 2 lata później otrzymała I-wszy stopień specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i ogólnej. Posiada również II-gi stopień specjalizacji z protetyki. W ciągu całej swojej kariery Ewa Radziejewska ukończyła wiele zawodowych kursów i szkoleń. Nadal udoskonala swoje umiejętności podczas międzynarodowych oraz krajowych kursów i konferencji zarówno teoretycznych jak i praktycznych. W gabinecie zajmuje się głównie protetyką i_implantoprotetyką.


Jest mamą dwóch dorosłych synów. Ewa Radziejewska to także wielbicielka narciarstwa zjazdowego, była wielokrotną uczestniczką zawodów slalom gigant. W wolnych chwilach uprawia jogging, a jej wielką pasją jest gotowanie (specjalność: kaczka faszerowana i zając w śmietanie).  

Zbigniew Radziejewski

lek. stomatolog

 

30 czerwca 1997 ukończył AM w Warszawie i uzyskał tytułu lekarza stomatologa.
Uczestnik szkoleń, kursów i kongresów międzynarodowych i krajowych z zakresu implantologii, protetyki, CAD/CAM, periodontologii.
Uczestnik licznych szkoleń wewnętrznych w Eurodentalu min.:
 w latach 2001-2004 prowadzący Dr. Sascha Jovanovic (UCLA, Los Angeles),wykłady, live-surgery
 w latach 2001-do dziś prowadzący Göran Widmark(Uniwersytet w Göteborgu), live-surgery.
Uczestnik licznych szkoleń zewnętrznych prowadzonych przez min.: Astra Tech , Noble Biocare , Dentsply Friadent , 

Dental Union Laboratory , Inter Dent , Robocam.
Zainteresowania: pływanie, żeglarstwo, narciarstwo, turystyka górska, sport i rekreacja.

W gabinecie zajmuje się chirurgią implantologiczną.

Anna Radziejewska

lek. stomatolog

26 czerwca 2011 ukończyła UM w Łodzi i uzyskała tytuł lekarza dentysty.
Swoją pracę zawodową rozpoczęła w Instytucie Stomatologii w Łodzi odbywając staż. Kolejny rok udoskonalała swoje umiejętności w samodzielnej pracy, codziennie mając do czynienia z szerokim wachlarzem przypadków.
Swoje kwalifikacje udoskonala na licznych szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki ( Paul Gerloczy – Teeth preparation for Crowns and Bridges. The art of aeshetics. Endomeeting. Endokorony. ABC endodoncji. Stomatologia mikroskopowa Maciej Kuźmiński ).

 

Stomatologia estetyczna i protetyka jest jej pasją.

W gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym oraz protetyką na zębach własnych.

 

Od 2013 roku z miłości porzuciła rodzinne strony Kalisza i przeniosła się 400km w nieznane strony
Od 2014 roku żona wspaniałego mężczyzny Macieja Radziejewskiego.

 

Jeśli nie jest w pracy to najprawdopodobniej czyta dobrą książkę, uczy się włoskiego bądź gra w tenisa.  

 

Maciej Radziejewski

lek. stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi od 2013 roku.
Odbył staż w rodzinnej klinice swojej mamy - Ewy Radziejewskiej i leczył charytatywnie dzieci z elbląskiego domu dziecka. Swoje doświadczenie przez ten czas poszerzał na kursach:

"Endomeeting Łódź 2014"

"Teeth preparation for crowns & bridges,The art of aesthetics - Preparacja zębów pod korony ceramiczne" - prof. Paul Gerloczy, Warszawa 2014

Kurs praktyczny "Filtek Ultimate - odkryj tajemnicę doskonałej proporcji ze Style Italiano"

"Endokorona - alternatywne postępowanie z zębami leczonymi kanałowo, kurs praktyczny"
"Stomatologia mikroskopowa - kurs podstawowy. Maciej Kuźmiński"

"ABC endodncji"

W swojej praktyce doktor wykonuje leczenie ortodontyczne aparatami stałymi z wykorzystaniem zamków H4 firmy OrthoClassic oraz aparatami Clear Aligner.

Doktor Maciej zajmuje się również leczeniem zachowawczym i endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu i tomografii komputerowej CBCT oraz usuwaniem zębów.

Mąż najwspanialszej żony na świecie - Anny Radziejewskiej,z którą dzieli prace w rodzinnej firmie :)

W wolnych chwilach poświęca sie aktywnemu wypoczynkowi(tenis ziemny,chodzenie po górach,snowboard,billard),podróżom,kuchni.

Anita Cytrycka-Szulc

 higienistka stomatologiczna

 licencjat pielęgniarstwa


 Ukończyła liceum medyczne, jest absolwentką wyższej szkoły EUH-E, Wydział Nauk o Zdrowiu. Przeszła również kursy „Postępowanie pielęgniarskie w zabiegach regeneracji tkanek i implantologii” oraz „Perio dla higienistek stomatologicznych część I, II”. Ma ponad 16-letnie doświadczenie w pracy zawodowej. W gabinetach Ewy Radziejewskiej jest pielęgniarką, higienistką stomatologiczną, asystuje przy zabiegach, także implantologicznych. Zajmuje się również zaopatrzeniem gabinetów.

 

W wolnych chwilach lubi czytać książki i oglądać dobre filmy, a najwięcej przyjemności sprawia jej czynny, rodzinny wypoczynek na łonie natury.

Małgorzata Nowak

asystentka stomatologiczna
 

 Jest absolwentką pomaturalnego studium nauczycielskiego, w 2009 roku ukończyła szkołę policealną, kierunek asystentka stomatologiczna. W_zawodzie asystentki pracuje od 2006 roku. W gabinetach Ewy Radziejewskiej do jej obowiązków należy także dbanie o wyposażenie gabinetów, jak również współpraca z firmami dostarczającymi sprzęt stomatologiczny. Asystuje przy wszelkich zabiegach dentystycznych.

 

W wolnych chwilach lubi czytać książki. Ceni sobie dobrą literaturę. Pasjami pochłania thrillery, nie wzgardzi także romansem ale z żyłką sensacji. Lubi także dobre kino z dreszczykiem.

Klaudia Charzewska

asystentka stomatologiczna

 

W 2014 roku ukończyła 3-letnie studia licencjackie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, kierunek – techniki dentystyczne. Jednak chęć pracy i kontaktu bezpośrednio z pacjentem spowodowała, że w 2015 roku ukończyła również szkołę policealną na kierunku asystentka stomatologiczna. Praktykę szkolną odbyła w gabinetach Ewy Radziejewskiej i dołączyłą do zespołu Dental Clinic asystując lekarzom przy zabiegach stomatologicznych.

 

W wolnych chwilach tworzy ręcznie robioną biżuterię. Interesuje się motoryzacją i uwielbia weekendowe wyjazdy za miasto.


Katarzyna Krygier

asystentka stomatologiczna

 

 

 Ukończyła szkołę policealną, kierunek – asystentka stomatologiczna. Ma ponad 9-letnie doświadczenie w pracy asystentki. W gabinetach Ewy Radziejewskiej asystuje lekarzom przy zabiegach, odpowiada również za współpracę z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Elblągu.

 

Jej pasją są wyścigi F1, lubi sztukę – teatr, kino oraz dobrą literaturę.

Elżbieta Jaworska

tech. radiologii

 

 Ukończyła Studium Medyczne w Gdańsku, posiada dyplom wydziału elektroradiologii. Ma ponad 35-letnie doświadczenie w zawodzie. Do jej obowiązków należy wykonywanie zdjęć panoramicznych, cefalometrycznych, stawów skroniowo-żuchwowych, zatok oraz punktowych.

 

W wolnych chwilach lubi czytać książki i słuchać muzyki.

Dorota Budrewicz

tech. ekonomista-rejestratorka

 

 Absolwentka liceum ekonomicznego. W gabinecie stomatologicznym pracuje od ponad 9 lat.  Zajmuje się przede wszystkim finansami, sprawami biurowymi a także rejestracją i rozliczaniem pacjentów.

 

Gdy tylko ma czas, chętnie spędza go czytając, słuchając muzyki lub oglądając filmy.